Solarium, Plaża, Opalenizna

Indywidualny plan

Opalanie w kontrolowanych warunkach - czyli w salonie solaryjnym - daje możliwość przyjęcie dokładnie takiej dawki promieni UV, jaka jest nam potrzebna, poprzez dostosowanie czasu naświetlenia do indywidualnych potrzeb. Każdy z nas jest wyjątkowy i każdy powinien korzystać z solarium według własnego, indywidualnego programu opalania, stworzonego w oparciu o wiedzę wykwalifikowanego personelu.

Profesjonalny salon solaryjny dysponuje nie tylko wiedzą o kosmetykach i opalaniu, ale także profesjonalnymi urządzeniami opalającymi. Zadaniem obsługi jest udzielenie porad i wskazówek dotyczących fototypu skóry, doboru kosmetyku solaryjnego, sprzętu opalającego i sposobu jego obsługi oraz przekazanie wiedzy o rozsądnym opalaniu - zasadach i przeciwwskazaniach.

Rozsądne korzystanie z solarium wpływa pozytywnie zarówno na nasze ciało, jak i psychikę. Lampy emitują promienie podobne do słonecznych, które dodają nam energii, poprawiają samopoczucie, dodają optymizmu i pobudzają produkcje witaminy D. zatem, jeśli chcesz się zrelaksować, miło spędzić czas, uzyskać piękną opaleniznę, a przy tym brakuje Ci promieni słońca, zastrzyku energii i chwili odprężenia - skorzystaj z solarium, opierając się na fachowym doradztwie personelu.

Przestrzeganie przez Ciebie i obsługę salonu solaryjnego przyjętych zasad, gwarantuje bezpieczne i skuteczne opalanie, maksimum zadowolenia, słowem - pełną satysfakcje.

Solarium - Augustów - Hoża O nas Mapa strony Kontakt